המרכז לריקודי בטן
052-2875709


רקדנית בטן ליום כיף לעובדים

English

דף הבית לימודי ריקודי בטן הופעות וסדנאות
ריקודי בטן
תמונות ריקודי בטן וידאו ריקודי בטן אודות צרו קשר

רקדנית בטן ליום כיף לעובדים

חברות רבות מבינות את החשיבות שבקיום יום כיף לעובדים מעת לעת. יום כיף לעובדים מאפשר יציאה מן השגרה היומיומית ובכך מונע שחיקה בקרב העובדים. מעבר להנאה שהפעילויות השונות מסבות לעובדים, יום כיף לעובדים מהווה הזדמנות מצוינת לגיבוש העובדים וליצירת צוות שנהנה להיפגש כל יום ולעבוד בשיתוף פעולה. פעמים רבות, ובעיקר כשמדובר בחברות גדולות, יום כיף יהיה גם הזדמנות לעובדים להכיר את העובדים במחלקות אחרות, דבר שאינו בהכרח אפשרי בימי עבודה מן המניין.

ימי כיף לעובדים מורכבים בדרך כלל מפעילויות שונות. לעיתים החברה תחליט על פעילויות בהן ישתתפו כל העובדים, אך לרוב תהיה לעובדים לפחות חלק מן הזמן אפשרות לבחור בין מספר אופציות אפשריות.

סדנת ריקודי בטן ביום כיף לעובדים


אחת הבחירות הפופולריות בהפקת ימי כיף לעובדים היא סדנת ריקודי בטן . ריקוד לצלילי מוסיקה מקפיצה, הדרכה שמועברת בקלילות ובהומור, כל אלו מהווים "מתכון מנצח" לפעילות כיפית שיכולה "לשבור את הקרח" בין העובדים. חשוב לדעת כי סדנת ריקודי בטן יכולה להתאים גם כאשר מדובר בקבוצה מעורבת של נשים וגברים ולא רק לקבוצת נשים בלבד. גם גברים רוקדים ריקודי בטן, ואפילו ישנו סגנון ריקוד ייחודי גברי. רקדנית בטן בעלת ניסיון רב בהופעה ובהדרכת קבוצות תדע כיצד לגרום לכולם לחוש בנוח ולהשתתף. לדוגמא, הנשים בקבוצה ירקדו עם צעיפים המאפיינים את הריקוד הנשי, בעוד הגברים ירקדו עם מקלות המאפיינים את הריקוד הגברי.

סדנאות ריקודי בטן יכולות להתאים גם בימי כיף בהם משתתפות משפחות העובדים ובכלל זאת ילדים. במקרה זה מומלץ להזמין רקדנית בטן בעלת ניסיון בהדרכת ילדים, שכן לימוד ריקוד למבוגרים שונה מאד מלימוד ריקוד לילדים. אין משמעות הדבר שלא ניתן להעביר סדנא בה ישתתפו נשים, גברים וילדים יחד, אלא שהפעילות תהיה מוצלחת הרבה יותר אם היא תכלול גם אלמנטים שידברו יותר לילדים.

כדאי לעדכן מראש את רקדנית הבטן לגבי התנהלות יום הכיף כולו והפעילויות האחרות אשר יתקיימו בו. רקדנית בטן מקצועית תדע כיצד "לתפור" סדנת ריקודי בטן בהתאם לצרכי החברה, למספר המשתתפים, החלל הקיים וכו'. ברוב המקרים, תיתן רקדנית בטן הופעה מלהיבה בנוסף להדרכה. הופעת ריקודי בטן יכולה להיות לפני הסדנה או בסיומה.

סדנת ריקודי בטן יכולה להיות חוויה מהנה עליה ידברו העובדים בחברה גם זמן רב לאחר יום הכיף. כאמור, מומלץ לוודא כי תזמינו ליום כיף רקדנית בטן מקצועית ומנוסה אשר תדע להעביר סדנא בה כל העובדים יחושו בנוח להשתתף וייהנו מן החוויה המשותפת.

המרכז לריקודי בטן מציע סדנאות ריקודי בטן והופעות המועברות על ידי רקדניות בטן מקצועיות. רקדניות המרכז לריקודי בטן מופיעות ומעבירות סדנאות ברחבי הארץ. אנו נתאים את הפעילות לאופי האירוע שלכם ולהרכב קבוצת העובדים, בכדי להבטיח חוויה מהנה ובלתי נשכחת.
רקדנית בטן

לחצו להזמנת רקדנית בטן ליום כיף לעובדים

  המרכז לריקודי בטן       |       052-2875709      |       ירושלים

רקדניות בטן לאירועים     |     רקדנית בטן למסיבת רווקות     |     וידאו ריקודי בטן     |     סדנת ריקודי בטן     |     רקדנית בטן