המרכז לריקודי בטן
052-2875709


חוג ריקודי בטן

English

דף הבית לימודי ריקודי בטן הופעות וסדנאות
ריקודי בטן
תמונות ריקודי בטן וידאו ריקודי בטן אודות צרו קשר

חוג ריקודי בטן לנשים


המחול המזרחי, או בשמו הפופולרי ביותר, ריקודי בטן, בריא מאד לגוף הנשי. הוא מחזק אותו, משפר את הכושר ואת ההרגשה הכללית, ומהווה פעילות גופנית מהנה. רופאים אורטופדים ממליצים לנשים לרקוד ריקודי בטן על מנת לפתור בעיות גב, ברכיים ועוד. מחקרים רפואיים שנעשו בשנים האחרונות הוכיחו כי לריקוד השפעה חיובית, גופנית ונפשית. הריקוד מחזק את שרירי הגוף, ובעיקר שרירי האגן והבטן, מונע כאבים כרוניים, מסייע להריון בריא ולידה קלה, ואף מחזק את המערכת החיסונית.

המחול המזרחי מחזק גם את הדימוי הנשי של התלמידות ואת הביטחון העצמי שלהן, מאפשר ביטוי עצמי, ביטוי רגשות, הנאה, שחרור וקבלה עצמית; הוא עוזר לנשים למצוא את היופי והחוזק שבהן, הגופני והנפשי.

חלק מן הנשים המגיעות למרכז לריקודי בטן רואות בריקוד שעה של כיף המוקדשת רק להן. הן רואות בשיעור הזדמנות לפרוק מתחים שהצטברו, ולשכוח את לחצי היום-יום. רבות מספרות כי התנועות, המוסיקה והאווירה בשיעור, גורמים להן לצאת ממנו בהרגשה נהדרת. חלק מן התלמידות רואות בריקוד הזדמנות לפעילות גופנית ולהורדת משקל והיקפים. רבות מעידות כי הריקוד תרם למצבן הבריאותי, ומספרות כי הן מרגישות תחושת הישג והגשמה עצמית כשהן לומדות תנועות ריקוד חדשות, ביטחונן העצמי גובר, והן שואבות הנאה רוחנית מהריקוד. הנשים מתחילות לקבל ולאהוב את גופן, כל אחת כפי שהוא. השיעור בו משתתפות נשים בלבד מאפשר להן להשתחרר ולהרגיש חופשיות לבטא עצמן. רבות מספרות כי בחרו בריקוד זה משום שהוא נשי ביותר, וכדי להרגיש טוב יותר עם נשיותן. חלק אף רואות בבחירתן בחוג למחול מזרחי השתחררות ממוסכמות, התנסות בריקוד נשי חושני, בתנועות שלא התנסו בהן בעבר.

נשים רבות מספרות כי ההשתתפות בשיעורי הריקוד היא הגשמה של חלום. אחת מתלמידותיה של סגית סיפרה כי בילדותה בעיראק, חלמה לרקוד ולהופיע, אך משפחתה התנגדה לדבר, וכעת, היא חשה שהיא סוף סוף מגשימה את החלום בלימוד הריקוד ובהופעה באחד ממופעי המרכז לריקודי בטן.

למחול המזרחי השפעה על כל אישה בדרכים שונות ומרגשות. בעוד שחלק מהתלמידות רואות בריקוד תחביב, ישנן נשים אשר הופכות את הריקוד למקצוע. כמה מן התלמידות של סגית הפכו לרקדניות מקצועיות ואף למורות למחול מזרחי!

המרכז לריקודי בטן מזמין את כל מי שמעוניינת להתחבר עוד יותר לאישה שבה להצטרף לשיעורי ריקודי בטן.

לתיאום שיעור ניסיון חינם או למידע נוסף, לחצו חוג ריקודי בטן

בנוסף לחוג ריקודי בטן אשר מתרכז בטכניקה ובכוריאוגפיה, המרכז לריקודי בטן מציע חוג ריקודי בטן אירובי - שיעורי ריקוד המהווים אימון גופני בריא ומהנה.
לקריאה נוספת, לחצו שיעורי ריקודי בטן אירובי

המרכז לריקודי בטן מציע שיעורי ריקוד קבוצתיים כמו גם שיעורים פרטיים.
לקריאה נוספת על שיעורים פרטיים לחצו ריקודי בטן - שיעורים פרטיים


חוג ריקודי בטן לנשים

      המרכז לריקודי בטן       |       052-2875709      |       ירושלים

חוג ריקודי בטן     |     רקדנית בטן בירושלים     |     רקדנית בטן למסיבת רווקות     |     רקדניות בטן - סרטונים     |     סדנאות ריקודי בטן     |     סרטוני לימוד של ריקודי בטן