המרכז לריקודי בטן
052-2875709


רקדנית בטן למסיבת רווקות

English

דף הבית לימודי ריקודי בטן הופעות וסדנאות
ריקודי בטן
תמונות ריקודי בטן וידאו ריקודי בטן אודות צרו קשר

סדנת ריקודי בטן למסיבת רווקות

מארגנת מסיבת רווקות?


כיום יש מבחר רב של הפעלות למסיבת רווקות. סדנת ריקודי בטן מהווה אחת מן המוצלחות מביניהן. עבור חגיגה מלאת אנרגיה, אין כמו לקום מהכיסא ולרקוד...

הפעלה של סגית, רקדנית בטן למסיבת רווקות, מבטיחה ערב שמח ובלתי נשכח. סגית היא רקדנית מקצועית ובעלת ניסיון רב בהעברת סדנאות למסיבת רווקות.

סגית מתחילה הפעלה למסיבת רווקות בהופעה סוחפת ומלהיבה. לאחר מכן, היא מעבירה סדנת ריקודי בטן בה היא מלמדת את המשתתפות תנועות ריקוד באווירה קלילה והומוריסטית לצלילי מוסיקה קצבית ומקפיצה. כל המשתתפות יקבלו צעיפי אגן צבעוניים מרשרשים, אשר יכניסו את כולן לאווירה.

גישתה הייחודית של סגית מבטיחה חוויה מהנה לכולן, בה כולן ירגישו בנוח לרקוד ולהשתולל, גם בנות ביישניות יותר, שלא רקדו בעבר. סגית מעבירה הפעלות מסיבת רווקות חוויתיות, מצחיקות ומשחררות שגורמות לכולן להרגיש בנוח ו"שוברות את הקרח" במידה ולא כולן מכירות האחת את השניה.

לאחר סדנת ריקודי בטן, כל הנשים יוכלו 'להשוויץ על' רחבת הריקודים בחתונה בתנועות שלמדו. ניתן לתכנן הפעלות מסיבת רווקות אשר יכללו גם לימוד כוריאוגרפיה קצרה, כך שהכלה וחברותיה יוכלו להפתיע את אורחי החתונה עם הופעה בכיכובן!

נתראה בשמחות!

חייגו 052-2875709
או הקליקו להזמנת רקדנית בטן למסיבת רווקות


מאמרים שיכולים לעניין אתכם:

לאיזו שעה כדאי להזמין רקדנית בטן למסיבת רווקות?

מסיבת רווקות בירושלים

רקדנית בטן למסיבת רווקות

הפעלות למסיבות רווקות
  המרכז לריקודי בטן       |       052-2875709

רקדנית בטן לאירועים     |     רקדנית בטן למסיבת רווקות     |     וידאו ריקודי בטן     |     סדנת ריקודי בטן     |     רקדנית בטן