המרכז לריקודי בטן
052-2875709


ריקודי בטן אירובי

English

דף הבית לימודי ריקודי בטן הופעות וסדנאות
ריקודי בטן
תמונות ריקודי בטן וידאו ריקודי בטן אודות צרו קשר

חוג ריקודי בטן אירוביחוג ריקודי בטן אירובי מורכב משיעורי ריקוד אינטנסיביים, אשר מתאימים לכל מי שרוצה לשפר את הכושר הגופני שלה ולחזק את הגוף. באמצעות הריקוד נשפר את סיבולת לב הריאה שלנו ונחזק שרירים שונים בגופנו. מתאים גם למי שרוצה לרדת במשקל ולהצר היקפים בצורה בריאה ומהנה. מעבר ליתרונות הבריאותיים הידועים של כל פעילות אירובית, הריקוד גם משפר את הקואורדינציה, שיווי המשקל ועוד.

אין צורך בניסיון קודם או ברמת כושר מסויימת כדי להצטרף לשיעורי ריקודי בטן אירובי. כל תנועה ניתן לבצע בדרגות קושי שונות לפי הניסיון והיכולות של כל תלמידה.

בשיעורים אלה הדגש הוא על תנועה מתמדת לאורך השיעור, ולכן במהלך השיעור מתרגלים תנועות אך לא לומדים כוריאוגרפיות (ריקודים שלמים). עם זאת, חשוב להדגיש כי מדובר על שיעורי ריקודי בטן לכל דבר ולא שיעורי אירובי של חדר כושר. המורה מתקנת את התלמידות במידה ויש צורך, והמשתתפות לומדות תנועות ריקוד בהן הן יכולות להשתמש בכל מסיבה או אירוע.

חוג ריקודי בטן אירובי מתאים לא רק למי שרוצה ליהנות מאימון גופני, אלא גם למי שרוצה לשפר את יכולות הריקוד שלה ולהגיע לאיכות תנועה טובה יותר (עקב החזרות על התנועות לאורך זמן).

למי שרוצה לרקוד יותר מפעם בשבוע, אנו ממליצים לשלב שיעורי ריקודי בטן אירובי עם שיעורי ריקודי בטן של טכניקה וכוריאוגרפיה.

בנוסף לשיעורים הקבוצתיים, ניתן לערוך שיעורי ריקודי בטן אירובי גם כשיעורים פרטיים.
לקריאה נוספת לחצו ריקודי בטן - שיעורים פרטייםלתיאום שיעור ניסיון ולפרטים נוספים, לחצו חוג ריקודי בטן אירובי

לצפייה במערכת השעות של המרכז לריקודי בטן, לחצו לימוד ריקודי בטן

  המרכז לריקודי בטן       |       052-2875709      |       ירושלים

לימוד ריקודי בטן     |     רקדניות בטן רקדנית בטן למסיבת רווקות     |     רקדניות בטן סרטונים     |     סדנאות ריקודי בטן