המרכז לריקודי בטן
052-2875709


רקדנית בטן לאירועים פרטיים

English

דף הבית לימודי ריקודי בטן הופעות וסדנאות
ריקודי בטן
תמונות ריקודי בטן וידאו ריקודי בטן אודות צרו קשר

רקדנית בטן לאירועים פרטיים

הזמנת רקדנית בטן לאירוע להופעה או להעברת סדנא יכולה לשדרג כל אירוע. חשוב להזמין רקדנית בטן מקצועית אשר תוכל לייעץ לכם מהו הפורמט המתאים לאירוע הספציפי שלכם, ותדע "לתפור" הופעה או סדנא בהתאם לאופי האירוע ולהרכב המשתתפים בו.

תכנון כל אירוע מורכב מאלמנטים רבים כגון בחירת המקום בו יערך, עיצוב המקום, בחירת סגנון האוכל, המוסיקה ועוד. אלמנט נוסף, חשוב לא פחות הוא התוכנית האומנותית או הפעילויות שיהיו בו. הזמנת מופע או סדנת ריקודי בטן יכולים להתאים בכל סוגי האירועים: אירועים פרטיים, כמו חתונה, חינה, מסיבת רווקות, ימי הולדת וכדומה, כמו גם אירועי חברות וקד"מ, ימי כיף וגיבוש לעובדים, פסטיבלים ועוד. בהנחה כי מזמינים רקדנית בטן מקצועית בעלת ניסיון רב בהופעות במסגרות שונות ובהעברת סדנאות ריקודי בטן, שילוב אלמנט זה יכול להפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת.

רקדנית בטן לאירועים פרטיים

עם הפופולאריות שצברה המוסיקה המזרחית לסוגיה בחברה הישראלית בעשורים האחרונים, כך גם ריקודי הבטן, ואין עוררין שאירוע מוצלח הוא כזה בו כולם רוקדים ללא הפסקה על רחבת הריקודים למוסיקה שמחה ו"מקפיצה". הזמנת מופע רקדנית בטן לאירוע יגרום לכל האורחים לקום מן הכיסאות ולהצטרף לחגיגה. אלו אשר רוצים להפוך את ההופעה והחוויה של האורחים למיוחדת עוד יותר, אף יזמינו מספר רקדניות בטן לאירועים פרטיים, ובמיוחד אם מדובר על אירועים בהם מספר המשתתפים גדול.

באירועים פרטיים מצומצמים יותר, ובמיוחד כאלו המתקיימים בבית פרטי, מופע בשילוב סדנת ריקודי בטן מהווה אופציה אף יותר חוויתית ומיוחדת עבור האורחים כאשר הם מקבלים הזדמנות ללמוד תנועות בסיסיות במחול. רקדנית בטן בעלת ניסיון בהעברות סדנאות מסוג זה, רצוי מורה מוסמכת לריקוד, תדע כיצד לגרום לכל האורחים, גם אלו ללא כישרון טבעי בריקוד, להשתחרר, לקחת חלק בהפעלה וליהנות מכך. סדנא מסוג זה יכולה להתאים באירועים פרטיים שונים, אך מומלץ במיוחד להזמין רקדנית בטן למסיבת רווקות או ליום הולדת.

רקדניות בטן מקצועיות ידעו להעביר את הסדנא באווירה קלילה מלאת הומור, כיוון שאין מדובר על שיעור דידקטי אלא על שמחה משפחתית, אך עדיין האורחים ילמדו תנועות בהם יוכלו להשתמש באירוע הבא...

ניתן להזמין רקדניות בטן של המרכז לריקודי בטן להופעות או סדנאות ברחבי הארץ לכל סוגי האירועים הפרטיים, דוגמת חתונה, חינה, בר/בת מצווה, מסיבות רווקות, ימי הולדת, ימי נישואים ועוד. הרקדניות שלנו ישמחו להשתתף בשמחתכם ולתרום להצלחתה, להנאתכם ולהנאת האורחים שלכם.

רקדנית בטן לאירועים פרטיים

להזמנות ולפרטים נוספים, לחצו רקדנית בטן לאירועים פרטיים

  המרכז לריקודי בטן       |       052-2875709      |       ירושלים:   הגבעה הצרפתית   •   המושבה הגרמנית

רקדנית בטן למסיבת רווקות     |     רקדנית בטן לאירועים פרטיים     |     וידאו ריקודי בטן     |     סדנת ריקודי בטן     |     רקדנית בטן