המרכז לריקודי בטן
052-2875709


רקדנית בטן למסיבת רווקות

English

דף הבית לימודי ריקודי בטן הופעות וסדנאות
ריקודי בטן
תמונות ריקודי בטן וידאו ריקודי בטן אודות צרו קשר

לאיזו שעה כדאי להזמין רקדנית בטן למסיבת רווקות?

מארגנת מסיבת רווקות?ארגון מסיבת רווקות כולל בחירה של המקום בו היא תיערך, האוכל, המוזמנות ועוד. ללא ספק, אחת הבחירות שישפיעו ביותר על הצלחת הערב היא בחירת האטרקציה או ההפעלה המרכזית. אחת מן האפשרויות הפופולריות עבור הפעלה למסיבת רווקות היא סדנת ריקודי בטן.

תלוי מתי מתחילה המסיבה... לרוב מסיבת רווקות מתחילה בשעות הערב המאוחרות. צריך לקחת בחשבון שלא כל המוזמנות מגיעות יחד, ולכן לקחת מרווח זמן מספיק מן השעה הנקובה בכדי לוודא שכולן יהיו כבר במקום בשעה שתזמינו רקדנית בטן להעברת הסדנא.

מצד שני, מומלץ שלא להזמין אותה מאוחר מדי, וזאת מכמה סיבות. אם בתכנון המסיבה כלול הרבה אלכוהול, כדאי להזמין רקדנית בטן כאשר כולן עדיין 'פיכחות', יכולות להשתתף בסדנא וליהנות ממנה. בנוסף, הזמנת רקדנית בטן למסיבת רווקות בשעה מאוחרת מדי עלולה ליצור מצב בו חלק מהמוזמנות עזבו כבר. לדוגמא, אם את מארגנת מסיבת רווקות בירושלים וחלק מהמוזמנות מגיעות מחוץ לעיר, צריך לקחת בחשבון שהן ככל הנראה יעזבו מוקדם יותר לעומת המוזמנות מירושלים, במיוחד אם מדובר ביום עבודה למחרת.

אלמנט נוסף שיכול להשפיע על בחירת השעה לשילוב סדנת ריקודי בטן למסיבת רווקות, היא תוכנית הערב. לדוגמא, אם הזמנת אטרקציה או הפעלה נוספת לאירוע, צריך לוודא כי הדבר לא יצור עומס רב מדי ויאריך את הערב באופן שיהיה בעייתי עבור חלק מהמוזמנות, בעיקר אם מדובר גם בנשים מבוגרות יותר, או כאלו שמגיעות מחוץ לעיר. במקרה כזה, מומלץ להעדיף הפעלות קצרות יחסית, וקלילות במיוחד. אם הזמנת לדוגמא סקסולוגית, אפשר לערוך את ההפעלה שלה קודם, ואח"כ להתחיל סדנת ריקודי בטן, אשר 'תקפיץ' את כולן על הרגליים.

מומלץ להזמין רקדנית בטן לאירוע לפני שכל המוזמנות יושבות לאכול. אמנם לרוב במסיבת רווקות מדובר על כיבוד קל המוגש על השולחנות בסגנון בופה, אך עדיין יש לדעת כי עבור נשים מסוימות יהיה קשה לרקוד לאחר שאכלו. לכן, עדיף לערוך את הסדנא קודם, ואח"כ לשבת לאכול, במיוחד אם מדובר על משהו מעבר לחטיפים ועוגה, כמו פסטות, קישים, פיצות וכו'.

גיל ואופי המוזמנות יכול להשפיע גם כן על שעת הסדנא הרצויה. לרוב גיל המוזמנות במסיבת רווקות הוא צעיר יחסית, וגם אם מוזמנות אם הכלה או דודות, מדובר בד"כ בנשים בשנות ה-40 או ה-50 המוקדמות. מעבר לגיל ה'אמיתי', לרוב יהיה מדובר בנשים צעירות ברוחן, אשר ייהנו לקחת חלק באירוע כזה. אם הכלה מארגנת את המסיבה היא לרוב מכירה היטב את כל המוזמנות, בין אם מדובר על חברות או בנות משפחה, כך שהיא מכירה את אופיין ויודעת להעריך האם מדובר על נשים שיישארו עד השעות הקטנות של הלילה, או כאלו שלקראת חצות יחושו עייפות או ירגישו אחריות להספיק ליהנות משעות השינה הדרושות להן ליום העבודה שלמחרת. אם מארגנת המסיבה היא חברה, פעמים רבות היא לא תכיר מראש את כל המוזמנות, וכדאי ש'תלך על בטוח' ותזמין רקדנית בטן לשעה מוקדמת יחסית.

בכל אופן, תמיד תוכלו להתייעץ עם הרקדנית בשיחתכם בטלפון. רקדנית בטן מקצועית בעלת ניסיון בהעברת סדנאות למסיבות רווקות תדע לשאול את השאלות הנכונות בכדי לייעץ לכם לגבי שעת הסדנא הרצויה, כמו גם משך הסדנא, ותדע 'לתפור' את הסדנא בהתאם לצרכים שלכן, לאופי קבוצת המוזמנות ועוד.
רקדנית בטן למסיבת רווקות

לחצו להזמנת רקדנית בטן למסיבת רווקות

  המרכז לריקודי בטן       |       052-2875709      |       ירושלים:   הגבעה הצרפתית   •   המושבה הגרמנית

רקדנית בטן לאירועים     |     רקדנית בטן למסיבת רווקות     |     וידאו ריקודי בטן     |     סדנת ריקודי בטן     |     רקדנית בטן